דפוס משי

דפוס משי
דפוס משי הוא שיטת דפוס שפותחה במקור בסין ושימשה בעיקר לשם הדפסה על גבי יצירות אמנות וחפצי נוי, באמצעות רשת צפופה עשויה חוטי משי. כיום, דפוס משי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ואנו נתקלים בשיטת הדפסה זו בכל מקום. מלבד הדפסות אמנותית, דפוס משי הוא כלי שיווק ופרסום מבוקש מאוד, שכן הוא מאפשר הדפסה על גבי מגוון חומרים, כמו: פלסטיק, עץ, מתכת, בד ועוד. חברות, מפעלים ולקוחות פרטיים משתמשים בטכנולוגיית דפוס משי לשם פרסום ושיווק על גבי שלטים ומוצרים שונים, לדוגמה: הדפסת לוגו החברה על גבי עטים, מחשבונים, מחשבים וכדומה, הדפסת כיתוב על גבי פאנלים של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, הדפסה על גבי מדבקות מסוגים שונים, כמו מדבקות לרכב ועוד.

דפוס משי – תהליך ההדפסה
דפוס משי היא שיטת הדפסה המצריכה דיוק רב ומיומנות. אם בעבר היו ההדפסות מבוצעות בצורה ידנית בלבד, כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, פותחו מכונות מיוחדות אשר מבצעות הדפסות משי במהירות ובדיוק מקסימליים. אחד היתרונות של שיטת הדפסה זו על פני שיטות הדפסה אחרות, הוא כמובן רמת הדיוק ובנוסף, דפוס משי מבטיח הדפסה בשכבת צבע עבה במיוחד. כאמור, הדפסה באמצעות דפוס משי מצריכה דיוק בכמות הצבע ובהפרדה בין הצבעים, עד לקבלת ההדפס הרצוי.
"תעשיות רשתון" מתמחה בשיטת דפוס משי כבר למעלה מ-25 שנה ומתגאה באחת ממחלקות דפוס המשי הגדולות והמפותחות בישראל. הצוות המקצועי והמיומן, המכונות המתקדמות, העבודה האיכותית והמדויקת והשירות המקצועי, הם הסיבה לכך שחברות תקשורת, רפואה, מחשבים ועוד מהארץ ומחו"ל, בוחרות ב"תעשיות רשתון" לבצע עבורן הדפסות בשיטת דפוס משי, על גבי מגוון מוצרים.

דפוס משי ב"תעשיות רשתון" – כי יש על מי לסמוך
כאמור, הדפסות דפוס משי נמצאות בכל מקום מסביבנו ואנו נתקלים בהן בכל תחום מתחומי חיינו. כיום קיימות חברות רבות המציעות שירותי הדפסת משי. אל תמהרו לבחור בחברה אשר מציעה לכם את המחיר הזול ביותר. לפני בחירת חברה לביצוע העבודה, בדקו עבודות קודמות ודאגו לקבל המלצות. לפעמים כדאי להוסיף כמה שקלים ולהיות שקטים שהעבודה תבוצע בצורה הטובה ביותר ותקבלו הדפסות דפוס משי מדויקות ואיכותיות, במהירות המקסימלית. בנוסף, פעמים רבות הדפסות דפוס משי מתבצעות על גבי מוצרים קיימים, כמו עטים, כוסות, מחשבים, מכשירי DVD וכדומה. כך שלמעשה, בעלי החברה מפקידים בידי חברת הדפוס אלפי מוצרים שווי ערך. לכן, יש להפעיל שיקול דעת בעת בחירת בית העסק להדפסת דפוס משי ולבחור בבית עסק אשר יעניק ביטוח לכל המוצרים, הן מפני נזקים והן מפני גניבה. "תעשיות רשתון" הינה חברה אחראית, אשר מספקת ביטוח למוצריו של הלקוח, תוך עבודה מדויקת, מקצועית ואיכותית.
דפוס משידפוס משידפוס משידפוס משידפוס משידפוס משידפוס משי