הדפסה על גיליונות לקסן

לקסן הינו שם מותג של חברת ג´נרל אלקטריק. מדובר למעשה במוצר עשוי שרף פוליקרבונט, פולימר שמופק מעירוב כימי של ביספנול A עם קרבוניל כלוריד. לקסן משמש אותנו בשלושה ענפים עיקריים – ענף הבנייה, ענף התעשייה וענף התקשורת והפרסום. לקסן הוא חומר בעל תכונות מיוחדות, כגון עמידות בחום, קשיחות גבוהה ביותר ואיכות אופטית גבוהה. תכונות אלה הופכות אותו לאידיאלי עבור שימושים שונים המצריכים תקינה מחמירה ועמידות גבוהה, כגון: קסדות אופנועים או טייסים, חופות מטוסי קרב, חלונות ממוגני ירי ועוד. לקסן משמש בשל עמידותו הרבה ותכונותיו הייחודיות הן עבור יישומים ביתיים ואישיים והן עבור מוצרים אשר דורשים עמידות גבוהה ביותר בתחומי תעשייה ואלקטרוניקה.

"תעשיות רשתון" – דפוס על גבי גיליונות לקסן

"תעשיות רשתון" מתמחה בהדפסה על גבי גיליונות לקסן בעוביים שונים. ל"תעשיות רשתון" ידע וניסיון בתחום כבר למעלה מ-25 שנה ומחלקה להדפסה על גבי לקסן מהמתקדמות בארץ. "תעשיות רשתון" מספקת הדפסות משי והדפסות דיגיטליות על גיליונות לקסן עבור מספר גדול של חברות בתחום האלקטרוניקה והתעשייה. המכונות המתקדמות, הניסיון, הידע והשירות המהיר והאמין, הופכים את "תעשיות רשתון" למובילה בתחום ההדפסות על גבי לקסן.

שימוש בלקסן נדרש עבור מוצרים אשר צריכים לעמוד בתקינה מחמירה – עמידות רבה, חסינות בפני חום וכדומה. ישנם מוצרים שונים לדוגמה בתחום הרפואה או הצעצועים, אשר ללא לקסן לא יעברו את הביקורת ולא יעמדו בתקנים הנדרשים. לכן, הדפסה על גיליונות לקסן הינה משמעותית ביותר עבור חברות רבות.

"תעשיות רשתון" משתמשת בתהליך הייצור בחומרים מאושרים ומבצעת תיעוד איכות מלא לאורך כל תהליך הייצור – החל משלב התכנון ועד שלב האספקה ללקוח. "תעשיות רשתון" מעניקה גם מענה תחרותי במחיר וביחד עם כל היתרונות האחרים, הפכה לחברה מועדפת על חברות אלקטרוניקה ותעשייה לביצוע עבודות לקסן.

עבודות לקסן – מגוון אפשרויות

הדפסה על גבי גיליונות לקסן מתאפשרת במגוון דרכים, ו"תעשיות רשתון" מתמחה בכולן. בעת ביצוע עבודות לקסן יש לקחת בחשבון מספר משתנים:

באלו תקנים על הלקסן לעמוד?
מהו עובי הלקסן הרצוי?
מהו גימור הלקסן – שקוף, מט, עם מרקם גס או עדין?
מהו החומר או המוצר עליו מיישמים את הלקסן?
כיצד מיישמים את הלקסן – על ידי הרכבה, לחיצה או הדבקה?

בעת ביצוע עבודות לקסן יש להתחשב בנתונים רבים, על מנת ליצור מוצר מוצלח ואיכותי. "תעשיות רשתון" מתגאה במעגל גדול של לקוחות מרוצים מתחום התעשייה והאלקטרוניקה, אשר נהנים מעבודות לקסן ברמה הגבוהה ביותר, תוך עמידה בתקנים מחמירים ומחירים אטרקטיביים.