מדבקות LEXAN

"תעשיות רשתון" היא חברה המתמחה בהדפסה על גבי מדבקות Lexan לכל מטרה. מדבקות Lexan הן מדבקות ייחודיות המשמשות להגנה על פאנלים, מסכים ולעוד מגוון מטרות. מדבקות Lexan הן ייחודיות ונדרשות ביותר בגלל עמידותן הגבוהה בחום, בשחיקה ובשפשוף ואף בסביבת חומרים ממיסים וכימיקלים שונים. מדבקות Lexan עומדות בתקנים מחמירים, כגון UV ועוד. "תעשיות רשתון" מתמחה במתן שירותי גימור תעשייתי לחברות היי טק, רפואה, אלקטרוניקה ותעשייה, אשר נהנות כבר עשרות שנים מהדפסות על גבי מדבקות Lexanברמת גימור גבוהה ביותר, העומדות בכל התקנים הנדרשים, תוך שירות אמין ומקצועי, אספקה מהירה ומחירים אטרקטיביים.

"תעשיות רשתון" מתאימה מדבקות Lexan לדרישות הלקוח עד הפרט האחרון, תוך הקפדה על בקרת איכות לאורך תהליך הייצור וההדפסה כולו. ל"תעשיות רשתון" הסמכות למתן שירותים לתעשיות הביטחוניות השונות, המבטיחות מדבקות ועבודות Lexan אשר עומדות בתקנים מחמירים.

מדבקות Lexan מגיעות בעוביים שונים ובמגוון גימורים – שקוף, מט, בעלות מרקם גס או עדין ועוד. "תעשיות רשתון" מבצעות הדפסות משי והדפסות דיגיטליות על גבי מדבקות Lexan, בכל צבע, חיתוך, עיצוב וצורה.

מה זה Lexan?

Lexan הוא מוצר מותג של חברת ג´נרל אלקטריק. מדבקות Lexan עשויות שרף פוליקרבונט. ללקסן תכונות ייחודיות אשר הופכות אותו לאידיאלי עבור שימושים שונים המצריכים עמידה בתקינה מחמירה, כמו עמידות גבוהה בפני חום או שבירה, שקיפות מצוינת ועוד. בגלל איכויותיו הרבות של Lexan הוא משמש להרכבה או הדבקה על גבי מוצרים רבים אשר צריכים לעמוד בתקינה מחמירה.

מדבקות Lexan הינן עמידות ביותר ובעלות מראה מרשים, אשר מעניק מראה מחודש גם למוצרים ישנים. הן משמשות גם להגנה על פנלים ועל מסכים וגם להדפסות שונות על גבי מוצרים. שימוש בסוג אחר של מדבקות יגרום לכך שהמוצר לא יעמוד בתקנים ולכן, במוצרים מסוימים, השימוש במדבקות Lexan הוא הכרחי, ונותן מענה בטיחותי לצד הדפסה מרשימה ואיכותית.
הדפסה על גבי מדבקות Lexan – רק ב"תעשיות רשתון"

מחלקות דפוס המשי והדפוס הדיגטלי של "תעשיות רשתון" הן מהמתקדמות בישראל וזו אחת הסיבות שחברות רבות בארץ ובחו"ל בתחומי הרפואה, התעשייה והאלקטרוניקה, מעדיפות לבצע הדפסה על גבי מדבקות Lexan רק ב"תעשיות רשתון".
דוגמאות לעבודות Lexan שונות שבוצעו עבור לקוחות מרוצים, תוכלו לראות ב"תעשיות רשתון". כל מדבקות ה- Lexanמיוצרות באיכות בלתי מתפשרת, תוך בקרת איכות מחמירה ועמידה בכל התקנים. ההדפסה היא איכותית ומרשימה ומתבצעת במדויק לפי דרישות הלקוח. וכמובן, השירות המהיר, האמינות והמחירים האטרקטיביים, הופכים את "תעשיות רשתון" לחברה מועדפת להדפסה על גבי מדבקות Lexan עבור חברות רבות.