הדפסת מדבקות

טכנולוגיות הגימור, הצביעה וההדפסה שודרגו פלאים בעשורים האחרונים והם ניצבים כיום בחוד החנית של הטכנולוגיה התעשייתית. אחד מענפי הייצור הייחודיים של תחום זה הינו הדפסת מדבקות בכלל והדפסת מדבקות לרכב בפרט.
תחום זה נכלל כיום במערך השיווקי הפרסומי והמיתוגי של כל חברה המבקשת לחולל שינוי מהותי בדרך בה היא ממותגת כלפי חוץ. איכות הדפסת המדבקות ובעיקר הדפסת המדבקות לרכב גבוהה ביותר והיא כר פורה ליצירתיות ועיצוב.
ייעודן של המדבקות
המדבקות עצמן נועדו לשמש במגוון פונקציות. הראשונה שביניהן והמובילה בערכה היא יכולת המיתוג שלהן. כאשר אנו עומדים ברמזור לצד רכב בעל מדבקה על כנף אחורי ברור לנו כי מדובר ברכב חברה. השם המופיע על המדבקה כמו גם הלוגו של החברה המתנוססים לצד הרכב משנים באחת את הדרך בה מביט האדם האקראי על המכונית, הוא אינו מביט במכונית סתמית אלא במכונית חברה השייכת לגוף גדול ומכובד המרשה לעצמו להחזיק צי רכב.
הזווית החדשה הזו שווה בשורה התחתונה הרבה מאד כסף. כי מיתוג נכון באמצעות מדבקה פשוטה שעלותה נמוכה בהחלט היא עסקה מצויינת.
מלבד המיתוג פועלת המדבקה כמפרסם מצויין, בטח ובטח כאשר מדובר במדבקות ענק לרכב המכסות את רובו והופכות את הרכב לשטח פרסומי נע – מעין לוח מודעות נייד המפיץ את בשורת השירות או המוצר של החברה ברחבי העיר.
תהליך הדפסת המדבקות
ישנן כמה סוגי מדבקות בהן עושים שימוש להדבקה חיצונית, המכנה המשותף לכולן הוא היכולת להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר שונים מקור ועד חום. העובדה בשטח היא שרק המדבקות שעברו הליך הדפסת מדבקות מקצועי ויוצרו מחומרי גלם איכותיים זכו לאורח חיים ארוך ללא פגע. אחד הסוגים המומלצים לפי כן הוא הדפסת מדבקות דום, מדבקות בעלות נפח, המתאימות לרכב ולחוץ ונחשבות עמידות במיוחד.
המדבקות מיוצרות באמצעות מכונה המעבדת את חומרי הגלם האיכותיים ביותר. המכונה פועלת ללא מגע יד אדם, ממוחשבת לאורך כל התהליך ונחשבת למילה האחרונה בתחום. הדפסת מדבקות לרכב או הדפסת מדבקות באופן כללי הנעשית ברישתון מבטיחה מדבקות מעוצבות ואיכותיות לתקופה ארוכה במיוחד.
רישתון, עומדים לרשותכם בכל עת
מזה למעלה משלושים שנה מובילה חברת רישתון את תחום הגימור, הדפוס והצביעה לתעשייה. למעלה ממיליון פריטים מועברים בהצלחה ללקוחותינו בארץ ובעולם תוך שמירה על רמת איכות ומקצועיות ללא דופי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות מובילות בתחום ההי-טק והרפואה כמו גם תעשיות ביטחוניות ורפואיות, חברות מתכת ופלסטיקה, חברות פירסום ומדיה.
אנו בחברת רישתון תעשיות מחוייבים לשירות לקוחות וניהול קשר יומי עם לקוחותינו תוך שליחת הצעות מחיר, עידכון מועדי אספקה ומתן מענה לכל דרישה ופנייה. כל זאת תוך שמירה על דרישות איכות הסביבה, צורכי הלקוח וביצוע הליכי בקרה קבועים לשיפור ושדרוג תמידי.
מפעל החברה על כל מחלקותיו מתמחה במתן שירותי גימור תעשייתי לחברות ההיטק ומדי-טק וכן למפעלים לעיבוד מתכת ופלסטיקה הנדרשים לעבודות גימור איכותיות העומדות בתקנים המחמירים ביותר כגון Iso 9001 והסמכות לתעשיות הביטחוניות השונות.
פנו אלינו, רישתון 073-247-4400 ונשמח לעמוד לרשותכם

תגובות