מדבקות לרכב

המדבקות לרכב מרגע הצמדתן אל כנף המכונית מעניקות לה שייכות מיידית אל החברה ומבצעת בה מיתוג מיידי. את הכרת הכוח הטמון במדבקות לרכב אנו מזהים כיום ומכירים היטב ואכן אין חברה הפועלת בשטח ציבורי שמוותרת על הזכות למתג את רכביה רבים או מעטים ככל שיהיו במדבקות רכבים עליהם מתנוסס שם ולוגו החברה.
עיצוב מדבקות
שלב העיצוב הוא אחד השלבים המרגשים והמרתקים בתהליך עיצוב מדבקות רכב. בשלב הזה פועל צוות העיצוב והתכנון על מראה המדבקה. יחד עם נציגי החברה המזמינה את הפרוייקט נבחרים האלמנטים שישולבו במדבקות לרכבים. הלוגו, שם החברה, פרטי ההתקשרות או הלוגו בלבד וכו´.
במקביל נבחרים הצבעים, אופי המדבקה, מט או מבריק, שקוף או צבעוני, בולט ובעל מימד נוסף או שטוח וצמוד לרכב וכן הלאה. לאחר ההתלבטות ותוך קיום דיון משותף מול אנשי צוות העיצוב ונציגי החברה מגיעים להסכמות והסקיצה האחרונה שנבחרה עושה את דרכה אל עבר פס הייצור. שם בתהליך מורכב וייחודי תהפוך הסקיצה למדבקה איכותית בעלת תכונות חומר המשמרות אותה ומאפשרות לה עמידות מקסימלית.
קצת על תהליך הייצור, ההדפסה והגימור של המדבקות
כל המדבקות לרכב היוצאות ממפעלנו עוברות תהליך הדפסה וגימור באיכות מעולה. מכונות ההדפסה והייצור שלנו פועלות ללא מגע יד אדם ועומדות בכל התקנים הגבוהים הדרושים לקבלת התוצאות הרמשימות ביותר.
אנו מעמידים בפני לקוחותינו את הזכות והיכולת לבחור את גודלן, חיתוכן ועיצובן של המדבקות על פי הצרכים והטעמים השונים של תוכנית המיתוג והשיווק של החברה. אנו מצידנו שומרים על רמת גימור ללא פשרות ועושים שימוש בכל האמצעים הנדרשים לרבות אנשי צוות מקצועיים ומנוסים.
יכולת העמידות של מדבקות לרכב
יכולת העמידות של מדבקות רכב מבית רישתון עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המדבקות עמידות לקור ולחום, לגשם ולשמש עזה ונשמרות לאורך שנים. מדבקות רכב המיוצרות מחומרי הגלם שלנו ניתנות להדבקה ולהסרה בקלות ואף לשימוש והדבקה חוזרת.
רישתון, עומדים לרשותכם בכל עת!
למעלה ממיליון פריטים מועברים בהצלחה היישר ממפעלנו שבאזור התעשייה עכו ללקוחותינו בארץ ובעולם. בין לקוחות החברה נמצאים חברות מובילות בתחום ההי-טק והרפואה כמו גם תעשיות ביטחוניות ורפואיות, חברות מתכת ופלסטיקה, חברות פירסום ומדיה.
אנו בחברת רישתון תעשיות מחוייבים לשמירה על רמת איכות ומקצועיות ללא דופי ולשירות לקוחות וניהול קשר יומי עם לקוחותינו. כל זאת תוך הקפדה על דרישות איכות הסביבה, צורכי הלקוח וביצוע הליכי בקרה קבועים לשיפור ושדרוג תמידי.
מפעל החברה על כל מחלקותיו מתמחה במתן שירותי גימור תעשייתי הכולל גם עיצוב, ייצור, הדפסה וגימור של מדבקות רכב בשלל סוגים וגוונים ולכל מטרה. אם אתם מעוניינים במדבקות לרכב מכל סוג, ברמה האיכותית והמקצועית ביותר אתם מוזמנים לפנות אלינו:
רישתון 073-247-4400 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

תגובות